Саем на мебел во Скопје од 20ти до 24ти март во комплексот „Борис Трајковски под мотото „Освежи го својот дом“

Во тек се последните подготовки за уште една успешна саемска приказна. На 20 ти март започнува Саемот на мебел со целосна понуда за сите вкусови. За Саемот на ...
| | веќе видена | слични

 Овие идеи ќе ве убедат дека сепак „помалку е повеќе“, а сигурно ќе ве инспирираат за вашиот следен маникир. Природниот изглед на ноктите секогаш е ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 02 март 2024 И на домот повремено му треба „освежување“. Некогаш е доволно да ставите барем еден нов елемент или да ја смените бојата во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Македонија во моментов има претседател на држава на заминување кој веројатно е најодродениот претседател кој државава го видела. Човек кој нема допир нити со ...
сите 536 | | | веќе видена

Шефот на Дирекцијата за комуникации на турското претседателство Фахретин Алтун соопшти дека Ердоган имал телефонски разговор со палестинскиот претседател ...
сите 373 | | | веќе видена

Изборната кампања на претседателските кандидати за првиот круг од изборите на 24 април влегува во втората половина, а за пет дена, на 18 април почнува ...
сите 298 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на Македонија од коалицијата предводена од ВМРО-ДПМНЕ се огласи на социјалноите мрежи по митингот во ...
сите 97 | | | веќе видена

Тетовската полиција преку соопштение информира дека возилото, кое било користено при синоќешното пукање на булеварот „Илинден“ во Тетово, било пронајдено доцна ...
сите 75 | | | веќе видена

Украина од ден на ден станува сѐ поопасен полигон за тестирање воени тактики во реално време со живи актери, конвенционални орудија, најсофистицирани оружја, ...
сите 176 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден се пребаруваше коритото на Злотска река, од село Злот до местото Шумраковац, како и резервоарите за вода, објави Телеграф. ...
сите 420 | | | веќе видена

Кандидатот за нов претседател на Република Македонија од редовите на СДСМ, Стево Пендаровски се пофали дека и покрај сите лоши политики на оваа партија, тие ...
сите 170 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Саем на мебел во Скопје од 20ти до 24ти март во комплексот „Борис Трајковски под мотото „Освежи го својот дом“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: