(ВИДЕО) Гаф на Бајден: Вдовицата на Навални наместо Јулија ја нарече Јоланда


Американскиот претседател во четвртокот се сретна со Јулија Навални, вдовица на починатиот руски опозициски лидер Алексеј Навални. На средбата била и Даша, ...
| | веќе видена | слични

Не постои ниту еден релевантен извор од кој произлегува дека Јулија Навални била обвинета за „нов љубовник“. Фотографијата на која се гледа Јулија Навални на ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Ќе направам сѐ за да го остварам сонот на Алексеј Навални за Русија на иднината, изјави денеска неговата сопруга Јулија пред европратениците во Стразбур. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јулија Навалнаја, вдовицата на рускиoт опозициски лидер Алексеј Навални, одржа говор пред членовите на Парламентот на ЕУ. На почетокот на својот говор таа ја ...
| | веќе видена | слични

Јулија Навална, сопругата на починатиот руски опозициски блогер Алексеј Навални, во средата ги повика европските политичари и официјални претставници да ги ...
| | веќе видена | слични

Јулија Навална, вдовицата на рускиот опозициски лидер Алексеј Навални денеска се обрати пред Европскиот парламент. „Откако Путин првпат се обиде да го убие ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тимот на Алексеј Навални објави дека рускиот опозициски политичар е намерно убиен по наредба на претседателот Владимир Путин пред размената на затвореници, во ...
| | веќе видена | слични

Рускиот затвореник Вадим Красиков за кој опозиционерот Алексеј Навални наводно требало да биде разменет еден ден пред да биде убиен е грузијски државјани со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Надзорниците на изградбата на Универзална сала, објект којшто во вторникот пламна во пожар предизвикан од засега непознати причини, по денешниот брифинг со ...
сите 354 | | | веќе видена

Го слушам вчера Ковачевски од тука од Карпош вели дека тој не ја кандидирал тетка му Жана, не ја знам госпоѓата сигурно е прекрасна дама интелигентна. Но мој ...
сите 429 | | | веќе видена

Мајката (38) на малото деветмесечно бебе кое беше тешко повредено во нападот во Сиднеј им подлегнала на повредите. Бројот на загинати во денешниот напад со нож ...
сите 67 | | | веќе видена

Светските агенции јавуваат за втора серија беспилотни дронови кои од Иран патуваат преку Ирак кон Израел. Се појавија и снимки од небото над Ирак на кои се ...
сите 224 | | | веќе видена

Пред централниот митинг во Тетово, претседателскиот кандидат Стево Пендаровски се обрати и ја побара поддршката и од жителите на Брвеница.Истакнувајќи дека во ...
сите 306 | | | веќе видена

Брачна двојка и нивната малолетна ќерка, сите од Република Турција, вчера вечерта околу 23:30 часот биле пронајдени во координирана акција на полициските ...
сите 193 | | | веќе видена

Македонија годинава се најде на дното на економската скала, покажува најновиот извештај на Светска банка. И покрај оптимистичките проекции за соседните земји ...
сите 89 | | | веќе видена

- Овој пазар овде во Крива Паланка пред десетина години бил полн со граѓани и со продавачи и со купувачи. За разлика од тогаш сега гледаме дека пазарот е ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Гаф на Бајден: Вдовицата на Навални наместо Јулија ја нарече Јоланда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: