Српскиот супер-агент соопшти вест која ги разочара навивачите на Партизан


Миленикот на навивачите на Партизан, чешкиот репрезентативец Јан Весели официјално го продолжи договорот со Барселона на уште две сезони, потврди и неговиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на кошаркарите на Партизан, Жељко Обрадовиќ, најави дека белградскиот тим е последен што го предводи во својата импозантна кариера. „Горд сум и среќен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кошаркарите на Партизан синоќа во Белград славеа со 100-90 против Анадолу Ефес со што си ги вратија шансите за место во плејофот од Евролигата оваа сезона. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кошаркарите на Партизан го победија турски Анадолу Ефес со резултат 100:90 во преполната белградска „Арена“, а лидерот на табелата мадриски Раел претпре ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарите на Партизан ја прекинаа лошата серија на резултати во Евролигата и тоа со славје во пресметката со Анадолу Ефес со 100:90. „Црно-белите“ одиграа ...
| | веќе видена | слични

Феноменална партија на српскиот репрезентативец Алекса Аврамовиќ и „летечкиот“ Зек Ледеј кои го понесоа Партизан до победа од 100-90 против Анадолу Ефес во 27. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Управниот суд вечерва одржува јавна расправа по предметот оформен по поднесената тужба од Коалицијата Европски фронт на Парламентарните избори 2024, против ...
сите 397 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев остварија средба со амбасадорот и шеф на Мисијата на ОБСЕ Килиан Вал. ...
сите 242 | | | веќе видена

Откако ЛОГА ЈА ОСУДИ ИЗЈАВАТА НА ВМРО-ДПМНЕ ЗА КАЦАРСКА: Партијата да не се однесува како во изборна кампања , се огласија од ВМРО-ДПМНЕ со реакција на ...
сите 99 | | | веќе видена

Очекувам од новиот премиер да даде јасна изјава дека го почитува Договорот од Преспа и дека името на неговата земја е Северна Македонија и тоа ќе го користи во ...
сите 198 | | | веќе видена

Момчиња од неготинско се снимале додека силувале малолетничка, а потоа ја уценувале со видео материјалот. Деветнаесетгодишник ја уценувал со видео материјалот, ...
сите 230 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска изјави дека се залага на Украина да и се дозволи да напаѓа воените бази во Русија со оружје со долг дострел ...
сите 209 | | | веќе видена

Израел соопшти дека војната во Газа ќе продолжи најмалку до крајот на оваа година. Израел денеска испрати тенкови во Рафа. Жителите на Рафа рекоа дека ...
сите 328 | | | веќе видена

Во невремето што пред два дена погоди делови од САД загинаа 25 лица. За време на викендот пријавени се неколку смртни случаи во Тексас, Оклахома, Арканзас, ...
сите 86 | | | веќе видена

Српскиот министер за здравство на Златибор Лончар, изјави дека по сообраќајната несреќа на автопатот Белград-Ниш кај Мали Пожаревац (Младеновац), во Ургентниот ...
сите 200 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ во оставка Димитар Ковачевски организирал состанок со неговите претходници, Зоран Заев, Радмила Шекеринска и Владо Бучковски за да ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Српскиот супер-агент соопшти вест која ги разочара навивачите на Партизан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: