Поскапува мазутот, цената на бензинот и на дизелот не се менува

5 копии
7 копии
3 копии

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
| | веќе видена | слични

Од полноќ цената на горивата се намалува, соопшти Регулаторна комисија за енергетика. Малопродажната цена на бензинот од 98 октани се намалува за 1 денар, а на ...
| | веќе видена | слични

Бензинот поевтинува за 1 денар по литар а дизелот за половина денар, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика 98 октанскиот бензин поевтинува за ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Шефот на Дирекцијата за комуникации на турското претседателство Фахретин Алтун соопшти дека Ердоган имал телефонски разговор со палестинскиот претседател ...
сите 414 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинарите и медиумските работници (ССНМ) изразуваат сериозна загриженост за ...
сите 221 | | | веќе видена

Барам од сите вас, на 24-ти овој месец, масовна политичка мобилизација, уште во првиот изборен круг да покажеме дека сме за нормална, напредна и европска ...
сите 278 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по митингот во Гостивар вечерва објави дека со заокружување на број 2 на 24 април за Силјановска Давкова, Македонија ...
сите 305 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на Македонија од коалицијата предводена од ВМРО-ДПМНЕ се огласи на социјалноите мрежи по митингот во ...
сите 134 | | | веќе видена

Toa што кандидатот на владејачката партија на централно ниво, СДСМ, Стево Пендаровски и на владејачката партија на локално ниво, ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поскапува мазутот, цената на бензинот и на дизелот не се менува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: