(Видео) Стоилковски: Анастасов од СДС излажа, Пробиштип се труе со тешки метали, а тој реди соларни панели


Пробиштип има споменик на лагите од СДС, со кои ќе настапат и оваа година. Градоначалникот од СДС, Драган Анастасов, во 2021 година ветуваше дека до 2023 ќе го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

СДС планира да го носи народот во ЕУ, со лица како Александар Филев, познат нивни активист од Радовиш, а воедно и директор на тамошниот меѓу општински центар ...
| | веќе видена | слични
8 копии

На крими-скандалите на СДС им нема крај. Директор од СДС, пулен на Јована Тренчевска, прв човек на институција за социјални работи во Радовиш, е фатен од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Александар Филев, ВД директор на меѓуопштински центар за социјални работи во Радовиш, на 17-ти месецов, 5 минути пред полноќ, во Штип, бил приведен од ...
| | веќе видена | слични

Сѐ уште СДС не се оградува од нивниот активист, Александар Филев, директор на меѓуопштинскиот центар за социјални работи, кој пред 10 дена во Штип е фатен и ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Врските на СДС со наркомафијата се многу подлабоки отколку што се обидува СДС да избега од одговори. Веројатно ќе бега и од одговор дали активистот на СДС од ...
| | веќе видена | слични

Веројатно ќе бега и од одговор дали активистот на СДС од Радовиш, директор на меѓуопштински центар за социјални работи, пред 10 дена во Штип не е фатен и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дали ова е европското здраство што го ветуваше СДСМ? Дали ова е европското здраство, со подобри услови за лекување на граѓаните? Вака денес изгледаат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Драган Анастасов од СДС во предизборната кампања за втор градоначалнички мандат на изборите во 2021 година, порача дека до 2023 година ќе го затвори старото ...
| | веќе видена | слични
2 копии

12 милиони тони хидројаловина уште смртоносно го трујат Пробиштип со тешки метали, иако решавањето на проблемот беше главно ветување на градоначалникот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 347 | | | веќе видена

Атентаторот на словачкиот премиер Роберт Фицо имал организација под името „Словачка без насилство, пишуваат медиумите во Братислава. Уште се дознава дека ...
сите 494 | | | веќе видена

На видеото се гледаат жените, сите членови на израелските одбранбени сили (ИДФ), наредени до ѕид и нивните раце се врзани. Лицата на некои се модри и крвави. ...
сите 381 | | | веќе видена

Зијадин Села од Алијанса за Албанците во интервју за Трилинг по изборите и изборните резултати и случувања, вели дека се работи за изборен инжинеринг и ...
сите 232 | | | веќе видена

Дисциплинска одговорност за службено лице кое извршило регистрација на моторно возило без присуство на сопственикот и три лица кои не ги констатирале ...
сите 50 | | | веќе видена

Очекуваме дека Северна Македонија ќе продолжи по европскиот пат, кажа заменик-помошникот секретар на САД во заминување и специјален претставник за Западен ...
сите 388 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Стоилковски: Анастасов од СДС излажа, Пробиштип се труе со тешки метали, а тој реди соларни панели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: