Хрватска зависи од увоз на јајца од Полска, Бугарија и Албанија

3 копии

Трговскиот дефицит на САД во јануари се зголеми за 2,6 отсто на месечно ниво. Министерството за трговија ги објави јануарските податоци за трговската размена. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новинарот Фуркан Салиу се пожали дека полицијата бришела доказен материјал. За ова тој пишува на социјалните мрежи. Тој вели дека бришењето докази е кривично ...
сите 115 | | | веќе видена

Вечерва со бројното присуство потврдуваме дека ова не е вмровска општина како што некои мислат, туку е општина на граѓани кои сакаат својата државата, ...
сите 374 | | | веќе видена

Идејата дека со пораст на платите и разните социјални трансфери ќе ја стимулираме потрошувачката и така ќе го поттикнеме економскиот раст доведе само до ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хрватска зависи од увоз на јајца од Полска, Бугарија и Албанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: