„ОНИЕ ШТО ВЕРУВААТ ДЕКА РУСИЈА ГО УБИ НАВАЛНИ СЕ ИДИОТИ“: Скандалозна изјава на новинарот Такер Карлсон


Американскиот новинар Такер Карлсон изјави дека оние кои веруваат дека Русија може да биде вмешана во смртта на Алексеј Навални се идиоти. „Тие се идиоти. Тие ...
| | веќе видена | слични

Американскиот новинар Такер Карлсон неодамна изјави дека оние кои веруваат дека Русија можеби е вмешана во смртта на Алексеј Навални се идиоти. Во разговор со ...
| | веќе видена | слични

Карлсон: Американски шпиони ме следеа низ Москва, се сретнав и со Сноуден Филип Здравески 28.02.2024 / 13:45 Свет Новинарот Такер Карлсон откри шокатна вест за ...
| | веќе видена | слични

Американскиот новинар Такер Карлсон на Јутјуб каналот на блогерот Лекс Фридман спомна дека постои можност Украина да стои зад смртта на Алексеј Навални. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тимот на Алексеј Навални објави дека рускиот опозициски политичар е намерно убиен по наредба на претседателот Владимир Путин пред размената на затвореници, во ...
| | веќе видена | слични

Рускиот затвореник Вадим Красиков за кој опозиционерот Алексеј Навални наводно требало да биде разменет еден ден пред да биде убиен е грузијски државјани со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кој е ладнокрвниот убиец што Путин сака да го извлече од затвор во Германија? Александра Спасеска 27.02.2024 / 09:35 Свет Името Вадим Красиков неколкупати се ...
| | веќе видена | слични

Во Русија е уапсен Русин кој по инструкции на украинската тајна служба ГУР подготвувал атентат на американскиот новинар Такер Карлсон, за време на неговата ...
| | веќе видена | слични

Како што на својот Јутјуб профил објави десната рака на починатиот опозициски лидер Марија Певчик, Навални и уште двајца американски државјани чекале да бидат ...
| | веќе видена | слични

Навални требало да биде разменет за руски платен убиец, Путин се откажал во последен момент Филип Здравески 26.02.2024 / 17:20 Свет Имаше план Алексеј Навални, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефот на Дирекцијата за комуникации на турското претседателство Фахретин Алтун соопшти дека Ердоган имал телефонски разговор со палестинскиот претседател ...
сите 414 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинарите и медиумските работници (ССНМ) изразуваат сериозна загриженост за ...
сите 221 | | | веќе видена

Барам од сите вас, на 24-ти овој месец, масовна политичка мобилизација, уште во првиот изборен круг да покажеме дека сме за нормална, напредна и европска ...
сите 278 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по митингот во Гостивар вечерва објави дека со заокружување на број 2 на 24 април за Силјановска Давкова, Македонија ...
сите 305 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на Македонија од коалицијата предводена од ВМРО-ДПМНЕ се огласи на социјалноите мрежи по митингот во ...
сите 134 | | | веќе видена

Toa што кандидатот на владејачката партија на централно ниво, СДСМ, Стево Пендаровски и на владејачката партија на локално ниво, ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„ОНИЕ ШТО ВЕРУВААТ ДЕКА РУСИЈА ГО УБИ НАВАЛНИ СЕ ИДИОТИ“: Скандалозна изјава на новинарот Такер Карлсон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: