Златев: Државата да им го плаќа маркетингот на партиите, тоа го нема никаде

Маркетингот каков што го имаме во државата е светски феномен, државата да им го плаќа маркетингот на партиите, тоа го нема никаде. Никогаш во предизборието од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот претседател на Собранието и поранешен кандидат за претседател на државата, Тито Петковски смета дека власта е во многу потешка позиција кога се ...
| | веќе видена | слични

Никаде во светот не се бори опозиција против опозиција, опозициските  партии најчесто ја напаѓаат власта. Во политиката ништо не е случајно па ни однесувањето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Израелската војска соопшти дека извршила воздушни напади низ Појасот Газа насочени кон борците и инфраструктурата на Хамас, како и воздушни напади во кои ...
сите 915 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски до Комисијата за спречување и заштита од дискриминација ќе достави претставка за говорот на омраза, навредите и ...
сите 179 | | | веќе видена

СДСМ и Коалицијата се единствена опција за европска иднина на државата, наспроти ВМРО - ДПМНЕ кои немаат ниту план, ниту визија, ниту одлучност, ниту волја да ...
сите 242 | | | веќе видена

Одраз на слабост е кога наместо одговор на поставените прашања, се возвраќа со закана. И претходното градско раководство ја оценило реконструкцијата на ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Златев: Државата да им го плаќа маркетингот на партиите, тоа го нема никаде

Од:
До кого (е-маил):
Порака: