(ВИДЕО) ЕВЕ КАКО ДОЈДЕ ДО ИНЦИДЕНТ: Член на обезбедувањето на Мицкоски нападна полицаец


Се појавија снимки од камери од познат скопски локал, кои ги објави „360 степени“ , кои покажуваат што се случувало на вечерта меѓу саботата и неделата по ...
| | веќе видена | слични
5 копии

„Скандалот со тепањето полицајци од страна на обезбедувањето на Христијан Мицкоски и попречувањето на полициската акција против дрога мора целосно да биде ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во последните неколку денови, инцидентот во Мош привлекува големо внимание во јавноста, а сега „360 степени“ објави видео на кое се гледа што се случувало во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Висок генерал на Револуционерната гарда се закани дека ќе ги гаѓа израелските „нуклеарни постројки“ доколку ги нападне иранските локации, објавија државните ...
сите 675 | | | веќе видена

„Велат дека тие договори не ги признаваат и ако дојдат на власт ќе ги поништат, наместо да ги отворат и да видат што пишува во нив, дека Македонци постојат, ...
сите 579 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски до Комисијата за спречување и заштита од дискриминација ќе достави претставка за говорот на омраза, навредите и ...
сите 179 | | | веќе видена

СДСМ и Коалицијата се единствена опција за европска иднина на државата, наспроти ВМРО - ДПМНЕ кои немаат ниту план, ниту визија, ниту одлучност, ниту волја да ...
сите 241 | | | веќе видена

- Американската администрација покажа дека го прифаќа планот што претходно го претстави окупаторската влада за воената операција во Рафа, во замена за ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) ЕВЕ КАКО ДОЈДЕ ДО ИНЦИДЕНТ: Член на обезбедувањето на Мицкоски нападна полицаец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: