Променливо облачно со локален слаб дожд

10 копии
12 копии
5 копии

Од Управата за хидрометеорошки работи ( УХМР) за утре прогнозираат сончево со мала до умерена облачност, попладне променливо време облачно со сончеви периоди. ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Израелскиот министер за одбрана Јоав Галант, денес рече дека заканите на Иран нема да ја одвратат неговата нација да одговори на воздушниот напад во неделата ...
сите 618 | | | веќе видена

Австралиската полиција денеска соопшти дека вчерашниот напад со нож, за време на црковна служба во близина на Сиднеј, ќе се третира како терористички акт. ...
сите 137 | | | веќе видена

Македонија е пред историска одлука. Ова се повеќе од обични избори каде се носи судбоносна одлука за иднината на државата, за вас и вашите семејства. Ова се ...
сите 384 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател Стево Пендаровски вечерва во Велес рече Силјановска да избере што ќе биде, претседател или врховен командант на Армијата. Тој вели ...
сите 271 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Променливо облачно со локален слаб дожд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: