Лекари предупредуваат за опасна техника на зголемување на пенисот: Пациентите доаѓаат со модринки и болки

Техниката за зголемување на пенисот наречена „џелкинг“ (jelqing) станува сè попопуларна, а лекарите ги предупредуваат мажите за нејзината опасност. Имено, овој ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 13 февруари 2024 Некогаш морал да зема лекови за по неколку часа да има ерекција, а денес вели дека порно индустријата му го уништила ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според одлуката, до која што дојде Канал 5 , Нора Таравари е вработена на местото помошник раководител на сектор за еквиваленција и нострификација во ...
сите 198 | | | веќе видена

Шаренолика е понудата за претседателски кандидати. Најголем дел од партиите што ги номинираат кандидатите знаат дека шансите да победат се никакви, сепак ...
сите 170 | | | веќе видена

Пропагандата на ВМРО-ДПМНЕ ја убедуваше јавноста дека Силјановска ќе победи на изборите во 2019 година. И Христијан Мицкоски јавно изјавуваше дека очекувал ...
сите 213 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

Професорката и пратеничка Гордана Силјановска-Давкова потврди дека е кандидат за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ. Таа изјави дека нема да биде ...
сите 71 | | | веќе видена

Усвоениот урбанистички план предвидува повеќе од 30 згради, дел од нив со висина и до 65 метри. Со овој ДУП ќе се изградат над 240 илјади метри квадратни во ...
сите 66 | | | веќе видена

Скопје, 22. февруари 2024 (ОХРИДПРЕС) – На ден пред почетокот на рокот за собирање потписи за претседателски кандидати и за пратеници, во период од еден час ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лекари предупредуваат за опасна техника на зголемување на пенисот: Пациентите доаѓаат со модринки и болки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: