[ВИДЕО] Констракта за инфлуенсерите и рекламирањето: „Зошто би зела 5000 евра за една објава, тоа не е во ред“

Инфлуенсерите и јавните личности во последно време рекламираат сè и сешто – од мејкап производи, храна и облека па сè до обложувалници. Српската музичарка и ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 17 февруари 2024 Совети за финансии и штедење, совети за здрава исхрана, едукации за родители - Кои едукативни профили на Инстаграм може да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски влегува во трка за претседател. Тој ќе биде кандидат на Движењето ЗНАМ – За наша Македонија. Информацијата ...
сите 383 | | | веќе видена

Наместо да мудрува, Кузеска нека им каже на пратениците од СДС да поддржат продолжување на важноста на пасошите предлог на ВМРО-ДПМНЕ. Пратеникот Бране ...
сите 301 | | | веќе видена

Македонската активистка од Франција, Сузана Сурловски-Георгиевска, претседателка на Асоцијацијата „Блаже Конески“ од Париз, сподели на Фејсбук за голготата на ...
сите 98 | | | веќе видена

Најмалку девет имиња влегуваат во трката за претседателските избори што треба да се одржат на 24 април (прв круг) и на 8 мај (втор круг) годинава во Северна ...
сите 120 | | | веќе видена

Израелскиот кризен центар за силување ги повика Обединетите нации и другите меѓународни тела да се справат со „систематската, насочена сексуална злоупотреба“ ...
сите 12 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ нема да дозволи никогаш повеќе да се прави пиар со болни како што е случај со Леонид, а пари за лекување нема затоа што СДСМ и ДУИ, седум години ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

[ВИДЕО] Констракта за инфлуенсерите и рекламирањето: „Зошто би зела 5000 евра за една објава, тоа не е во ред“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: