Ашер направи спектакл на Super Bowl, а планира и венчавка за која никој не знаеше

Покрај настапот и изгледот, Ашер ја воодушеви публиката и со тоа што целиот настап го отпеа во живо. Сепак, настапот не е единствената тема за која Ашер ...
| | веќе видена | слични

Американскиот пејач Ашер во неделата настапи на Супер Боул, но многумина беа изненадени од фактот што неговиот долгогодишен пријател Џастин Бибер не му се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мајкл Џексон почина на 25 април 2009 година на 50-годишна возраст. За неговата смрт бил обвинет неговиот доктор. Гостувајќи кај водителката Опра Винфри во 1993 ...
| | веќе видена | слични

 Детали среда, 14 февруари 2024 „Мајкл и Џафар не се само физички слични еден на друг, туку имаат ист став, енергија, движењата им се исти... Не постои некој ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 13 февруари 2024 „Ние, очигледно, си ветивме дека ќе бидеме заедно цел живот заради децата и навистина немаше да биде во ред да не стапиме во ...
| | веќе видена | слични

„Може да потврдиме дека Ашер и Џенифер Гоjкочеа го направија 'следниот чекор' во нивната врска и се венчаа во неделата вечерта во Лас Вегас опкружени со блиски ...
| | веќе видена | слични

Иако за време на настапот се пресоблече неколку пати, а во еден момент ја соблече и кошулата, Ашер цело време носеше ракавици. Има различни теории зошто ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски влегува во трка за претседател. Тој ќе биде кандидат на Движењето ЗНАМ – За наша Македонија. Информацијата ...
сите 383 | | | веќе видена

Наместо да мудрува, Кузеска нека им каже на пратениците од СДС да поддржат продолжување на важноста на пасошите предлог на ВМРО-ДПМНЕ. Пратеникот Бране ...
сите 301 | | | веќе видена

Македонската активистка од Франција, Сузана Сурловски-Георгиевска, претседателка на Асоцијацијата „Блаже Конески“ од Париз, сподели на Фејсбук за голготата на ...
сите 98 | | | веќе видена

Најмалку девет имиња влегуваат во трката за претседателските избори што треба да се одржат на 24 април (прв круг) и на 8 мај (втор круг) годинава во Северна ...
сите 120 | | | веќе видена

Израелскиот кризен центар за силување ги повика Обединетите нации и другите меѓународни тела да се справат со „систематската, насочена сексуална злоупотреба“ ...
сите 12 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ нема да дозволи никогаш повеќе да се прави пиар со болни како што е случај со Леонид, а пари за лекување нема затоа што СДСМ и ДУИ, седум години ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ашер направи спектакл на Super Bowl, а планира и венчавка за која никој не знаеше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: