Колку ќе заработи Ашер за настапот на Супербол?

Британскиот музичар Род Стјуарт ги продаде правата за издавање и целиот каталог на неговите песни за речиси 100 милиони американски долари, објави во ...
| | веќе видена | слични

Американскиот пејач Ашер во неделата настапи на Супер Боул, но многумина беа изненадени од фактот што неговиот долгогодишен пријател Џастин Бибер не му се ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 13 февруари 2024 „Ние, очигледно, си ветивме дека ќе бидеме заедно цел живот заради децата и навистина немаше да биде во ред да не стапиме во ...
| | веќе видена | слични

„Може да потврдиме дека Ашер и Џенифер Гоjкочеа го направија 'следниот чекор' во нивната врска и се венчаа во неделата вечерта во Лас Вегас опкружени со блиски ...
| | веќе видена | слични

Иако за време на настапот се пресоблече неколку пати, а во еден момент ја соблече и кошулата, Ашер цело време носеше ракавици. Има различни теории зошто ги ...
| | веќе видена | слични

Покрај настапот и изгледот, Ашер ја воодушеви публиката и со тоа што целиот настап го отпеа во живо. Сепак, настапот не е единствената тема за која Ашер ...
| | веќе видена | слични

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 528 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 341 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 312 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 193 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 134 | | | веќе видена

Украина би можела да се соочи со „катастрофален недостиг на муниција и противвоздушна одбрана“ до пролет, што би можело да го промени бранот на војната, според ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колку ќе заработи Ашер за настапот на Супербол?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: