(Видео) Десетгодишната Норт Вест е ѕвезда на спотот за новата песна на Канје Вест


Раперот неколку пати јавно ја критикуваше поранешната сопруга дека и дозволила на нивната ќерка да ги користи социјалните мрежи. Раперот Канје Вест, иако не ...
| | веќе видена | слични

Канје Вест и Ким Кардашијан го делат старателството над нивните 4 деца, што, како што изјавила во интервју од минатата година, ѝ е навистина тешко со, со оглед ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан го советуваше поранешниот сопруг Канје Вест и неговата партнерка Бјанка Ценсори да бидат поскромни кога поминуваат време со нејзините деца. Ким ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 16 февруари 2024 „Која е Ким да зборува за пристојност?“ – прашуваат твитерџиите откако беше објавено дека ријалити ѕвездата барала од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Канје Вест ги загрижи обожавателите откако му се појави израсток во средината на горната усна, околу еден месец откако ги извади сите заби и му беа заменети со ...
| | веќе видена | слични

Облекла боди со необичен крој и - тоа беше тоа. Но, таа имаше проблеми со комбинацијата на облеката, па често ги покриваше градите и ја местеше облеката додека ...
| | веќе видена | слични

Канје Вест уште еднаш ја шокираше јавноста откако три пати по ред на својот Инстаграм профил го објави истото видео од неговата сопруга Бјанка Ценсори, од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шаренолика е понудата за претседателски кандидати. Најголем дел од партиите што ги номинираат кандидатите знаат дека шансите да победат се никакви, сепак ...
сите 259 | | | веќе видена

На 21 февруари, Британија воведе санкции за шест лица кои беа одговорни за арктичката казнена колонија каде што минатата недела почина рускиот опозициски лидер ...
сите 110 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

Пропагандата на ВМРО-ДПМНЕ ја убедуваше јавноста дека Силјановска ќе победи на изборите во 2019 година. И Христијан Мицкоски јавно изјавуваше дека очекувал ...
сите 98 | | | веќе видена

Професорката и пратеничка Гордана Силјановска-Давкова потврди дека е кандидат за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ. Таа изјави дека нема да биде ...
сите 71 | | | веќе видена

Усвоениот урбанистички план предвидува повеќе од 30 згради, дел од нив со висина и до 65 метри. Со овој ДУП ќе се изградат над 240 илјади метри квадратни во ...
сите 66 | | | веќе видена

Скопје, 22. февруари 2024 (ОХРИДПРЕС) – На ден пред почетокот на рокот за собирање потписи за претседателски кандидати и за пратеници, во период од еден час ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Десетгодишната Норт Вест е ѕвезда на спотот за новата песна на Канје Вест

Од:
До кого (е-маил):
Порака: