[ФОТО] „Долго време се подготвував“: Марија Шерифовиќ стана мајка, го доби синот Марио, ова е нејзино прво огласување


Марија Шерифовиќ доби бебе, а бременоста ја изнела сурогат мајка. Пејачката посакувала да има дете со години и таа желба сега конечно ѝ е исполнета. Како што ...
| | веќе видена | слични

 - Мојот мир доби лице, а моето срце сега има сигурно засолниште. Музиката отсекогаш ми е единствениот начин да се објаснам себе си,да споделам парче од мојата ...
| | веќе видена | слични

Луси Адлер (29) работи како медицинска сестра, но води двоен живот. Јавно откри дека кога не работи како медицинска сестра, ја споделува својата провокативна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата пејачка Ријана пред неколку месеци роди втор син кому таа и нејзиниот партнер му го дадоа името Рајот. Пејачката сега присуствуваше на еден настан, а ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 21 декември 2023 Само неколку дена откако стана мајка, Марија Шерифовиќ ја објави првата песна што му ја посвети на синот Марио. „Песната ја ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Марија Шерифовиќ ги изненади своите фанови кога минатиот петок објави дека станала мајка на момчето Мариo кое го родила сурогат мајка во болница во ...
| | веќе видена | слични

Марија Шерифовиќ на 2 декември 2023 година доби син со помош на сурогат мајка од САД. Малиот Марио е роден во Лос Анџелес, а веста за неговото доаѓање на свет ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 19 декември 2023 „Сѐ е претрупано со љубов и верувајте ми дека тоа можеме да го почувствуваме. Моето скорписко срце прима премногу љубов, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дали цензусот за претседател се постигна со гласовите на Албанците? Кои беа реализираните сценарија на албанските политички партии и коалиции околу изборот на ...
сите 343 | | | веќе видена

Коалицијата „Вреди“ на почетокот на јавната седница пред Управниот суд ја повлече тужбата по одлуката на ДИК за одбивање на нивниот приговор за избирачко место ...
сите 209 | | | веќе видена

Петмина израелски војници загинаа во Џабалија во северниот дел на Газа кога по грешка вчера биле погодени од израелски тенк. Да потсетиме, десетици илјади ...
сите 464 | | | веќе видена

Министерот за здравство во техничката Влада Илир Демири денеска изјави дека разрешувањето на директорот на Клиниката за токсикологија Данил Петровски не е ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

[ФОТО] „Долго време се подготвував“: Марија Шерифовиќ стана мајка, го доби синот Марио, ова е нејзино прво огласување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: