Марија Шерифовиќ стана мајкa: „Љубовта пристигна во мојот живот“


 Детали петок, 15 декември 2023 „Љубовта ми пристигна. Небото го осветли најубавата ѕвезда во мојот живот“ – напиша Марија Шерифовиќ до видеото од нејзиното ...
| | веќе видена | слични

 - Мојот мир доби лице, а моето срце сега има сигурно засолниште. Музиката отсекогаш ми е единствениот начин да се објаснам себе си,да споделам парче од мојата ...
| | веќе видена | слични

Луси Адлер (29) работи како медицинска сестра, но води двоен живот. Јавно откри дека кога не работи како медицинска сестра, ја споделува својата провокативна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата пејачка Ријана пред неколку месеци роди втор син кому таа и нејзиниот партнер му го дадоа името Рајот. Пејачката сега присуствуваше на еден настан, а ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 21 декември 2023 Само неколку дена откако стана мајка, Марија Шерифовиќ ја објави првата песна што му ја посвети на синот Марио. „Песната ја ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Марија Шерифовиќ ги изненади своите фанови кога минатиот петок објави дека станала мајка на момчето Мариo кое го родила сурогат мајка во болница во ...
| | веќе видена | слични

Марија Шерифовиќ на 2 декември 2023 година доби син со помош на сурогат мајка од САД. Малиот Марио е роден во Лос Анџелес, а веста за неговото доаѓање на свет ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 19 декември 2023 „Сѐ е претрупано со љубов и верувајте ми дека тоа можеме да го почувствуваме. Моето скорписко срце прима премногу љубов, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ја очекуваме новата Влада на ... Македонија, да положи свечена заклетва , да ги слушнеме позициите, но првите знаци не се добри, не се охрабрувачки. Ние ги ...
сите 523 | | | веќе видена

Преговорите ВМРО-ДПМНЕ и Вреди за идната Влада влегуваат во напредна фаза, поврзана и со распределба на ресори и кадри. Без да се откриваат позициии и имиња од ...
сите 683 | | | веќе видена

Иранскиот претседател Ебрахим Раиси (63) и министерот за надворешни работи Хосеин Амир Абдолахиан загинаа во неделата во хеликоптерска несреќа што се случи ...
сите 251 | | | веќе видена

Израелскиот министер за финансии Безалел Смотич рече дека сите Израелци треба да се чувствуваат како да е распишана потерница против нив и ги повика ...
сите 316 | | | веќе видена

Одземени се 30 грама дрога и пиштол од скопјанец, по заедничка акција на инспектори од Одделението за истраги при Царинската управа и крим полицијата при МВР. ...
сите 160 | | | веќе видена

Мајк В. Поп Гинов кој живее во Шведска, е лицето за кое пред два дена беше објавено до МВР дека е уапсен за загрозување на сигурноста на претседателката на ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марија Шерифовиќ стана мајкa: „Љубовта пристигна во мојот живот“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: