Доларот се лизна на четиринеделен минимум


2 копии

Криминалци од Балканот, особено од Србија, Црна Гора и Албанија, но и од Азербејџан и Русија брзо се натурализираат во Турција, бидуваат амнестирани, го носат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најголемиот економски крах во нашите животи ќе се случи во 2024-та година, предвидува американскиот експерт за финансии Хери Дент. Нагласил дека се наоѓаме во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доларот се лизна на четиринеделен минимум

Од:
До кого (е-маил):
Порака: