Германска компанија нуди 100 отсто работа од дома и 500 евра бонус за добредојде - потребен ви е само еден услов!

2 копии

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на дигиталните услуги и корисничка поддршка, е во процес на проширување на својот тим на територијата ...
| | веќе видена | слични

Компанијата за производство на хартија „Гуангдонг донгпо пејпр“ во Гуандонг, Кина, сака вработените да трчаат за своите бонуси. Директорот на компанијата, Лин ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако Комерцбанк во Германија укина повеќе работни места во последните години, оваа групација сега има потреба од 20.000 нови работници. За вработување нуди и ...
| | веќе видена | слични

По долгогодишно реструктуирање, вклучително и укинување на илјадници работни места, Комерцбанк во Германија сега вработува нови 20.000 работници на кои им нуди ...
| | веќе видена | слични

Веќе се направени бројни студии за влијанието на вештачката интелигенција на пазарот на трудот и постојано слушаме различни мислења, а со оглед на тоа колку ...
| | веќе видена | слични

Веќе се направени бројни студии за влијанието на вештачката интелигенција на пазарот на трудот, а досега можевме да прочитаме различни мислења. Со оглед на тоа ...
| | веќе видена | слични

Компанијата „Базаро“ има активен оглас за вработување, а во него се бара работник за логистика, кој ќе работи 4 дена во неделата. Според огласот, тој ќе добие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Израелската војска соопшти дека извршила воздушни напади низ Појасот Газа насочени кон борците и инфраструктурата на Хамас, како и воздушни напади во кои ...
сите 810 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски до Комисијата за спречување и заштита од дискриминација ќе достави претставка за говорот на омраза, навредите и ...
сите 179 | | | веќе видена

СДСМ и Коалицијата се единствена опција за европска иднина на државата, наспроти ВМРО - ДПМНЕ кои немаат ниту план, ниту визија, ниту одлучност, ниту волја да ...
сите 242 | | | веќе видена

Одраз на слабост е кога наместо одговор на поставените прашања, се возвраќа со закана. И претходното градско раководство ја оценило реконструкцијата на ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Германска компанија нуди 100 отсто работа од дома и 500 евра бонус за добредојде - потребен ви е само еден услов!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: