Поп и r’n’b пејачката Сиара стана мајка по четврти пат. Таа роди девојче, кое го доби во брак со Расел Вилсон. Прекрасната вест американската ѕвезда ја соопшти ...
| | веќе видена | слични

Во објавите на социјалните мрежи, Пејџ Џорди сподели наводни скриншотови од нејзините пораки со Едвардс (22), тврдејќи дека тој пред да стане татко на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во стајлинг на Мерлин Монро, расположена и разиграна водителката на Пинк, Јована Јеремиќ повторно го привлече вниманието на социјалните мрежи.Често знае во ...
| | веќе видена | слични

Видеото е прегледано милион пати и ги освои симпатиите на гледачите ширум светот. На Инстаграм се појави видео кое предизвика бура од емоции кај корисниците на ...
| | веќе видена | слични

Дванаесеттото коло од Првата кошаркарска лига донесе бројни атракции на натпреварите ширум Македонија каде на победи се радуваа Чаир 2030, Еуро Никел, Охрид, ...
| | веќе видена | слични

Гренланд е најголемиот остров во светот. Сепак, и покрај неговото истакнато присуство на светската мапа, повеќето луѓе многу малку знаат за неговата култура и ...
| | веќе видена | слични

Познатиоот инфлуенсер Кристијан Станковски, на јавноста познат како Бомбакис, денеска испиша нов картон! - Сѐ украдовте! Среќна нова 1943 година! - порача тој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски, ги објави првичните резултати од одржаните претседателски и парламентарни избори. Гордана ...
сите 279 | | | веќе видена

ПАЛЕВСКИ Е ДОНЕСЕН ВО МАКЕДОНИЈА Првоосомничениот за двојното убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски, Љупчо Палевски Палчо стапна на македонско тло. Во ...
сите 88 | | | веќе видена

Според нив, пакетот ќе вклучува тенкови, минофрлачи и оклопни тактички возила. Претседавачите и водечките членови на Комитетот за надворешни односи на Сенатот ...
сите 280 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд, особено во источните делови. Наместа ќе има услови за појава на ретки грмежи. Долж ...
сите 227 | | | веќе видена

Од ДУИ пристигна потврда за она што ВМРО-ДПМНЕ го говореа и во кампањата, но и по победата на изборите дека нема да коалицираат со ДУИ. Арбр Адеми од ДУИ ...
сите 88 | | | веќе видена

Договорот од Преспа беше потпишан на 17 јуни 2018 година, а конференцијата ќе се одржи на 17 и 18 јуни во Атина и планирано е учество на политичари, експерти, ...
сите 22 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: