[ВИДЕО] Девојка покажала зошто секогаш чува фаќалки во автомобилот: „Лош возач сум, ова ме спасува“

Тиктокерката Британи Неш им открила на своите следбеници дека во својот автомобил секогаш чува кујнски фаќалки, па објаснила дека за тоа има многу добра ...
| | веќе видена | слични

Легендарната актерка Џејн Фонда (85) е позната по својата искреност, а неодамна со својата изјава тотално го запали интернетот. Во неодамнешното интервју за ...
| | веќе видена | слични

Актерката Кејт Микучи, позната по улогата во серијата „The Big Bang Theory“, открила дека повеќе нема рак на белите дробови и дека операцијата била успешна. ...
| | веќе видена | слични

По бројните неуспешни романтични врски, Селена Гомез ја најде среќата покрај продуцентот Бени Бланко. Според медиумите, парот е во романтична врска шест ...
| | веќе видена | слични

Кејт Микучи, најпозната по улогата во хит-серијата „The Big Bang Theory“, открила дека ѝ бил дијагностициран рак на белите дробови. Во саботата, 43-годишната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селена Гомез за првпат призна дека направила естетска процедура или корекција. Имено, таа откри дека отишла на третман со ботокс. Таа зборуваше за ова за време ...
| | веќе видена | слични

Купувањето куќа и вселувањето во неа е возбудливо, но и многу заморно, особено кога е потребно реновирање. А доколку некогаш сте ги отстранувале старите ...
| | веќе видена | слични

Останато

„За какви било избори да се однесува, дијаспората е игнорирана и силувана во изборниот процес“ –овој коментар на соопштението дека иселениците нема да гласаат ...
сите 414 | | | веќе видена

Скопската обвинителка Жаклина Крстевска-Јосифовска ја заврши истражната постапкa, односно како што појаснуваат од ОЈО Скопје за
сите 209 | | | веќе видена

Иако се уште не е позната судбината на иранскиот претседател Ебрахим Раиси и другите патници во хеликоптерот кој „тврдо се приземји“, ваквиот настан има ...
сите 97 | | | веќе видена

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Љ.К.(66) од скопското село Стајковци поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство“ по член ...
сите 98 | | | веќе видена

СВР Струмица, до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за ...
сите 90 | | | веќе видена

Компанија за дизајнирање и принтање на кеси и фолии за амбалажа за прехранбени и други производи кои секојдневно ги гледаме и купуваме во маркетите се најде во ...
сите 13 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

[ВИДЕО] Девојка покажала зошто секогаш чува фаќалки во автомобилот: „Лош возач сум, ова ме спасува“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: