Хали Бери во фустан кој открива се, но ништо не се гледа!?

Блејк Лајвли реши да ја заврши 2023 година спротивставувајќи се на најпопуларниот тренд на студената сезона, тивкиот луксуз. Наместо гола и минималистичка ...
| | веќе видена | слични

Актерката Блејк Лајвли важи за една од најдобро стилизираните жени во Холивуд. Таа сега тоа уште еднаш го потврди со гламурозно издание кое не можеше да помине ...
| | веќе видена | слични

Актерката Блејк Лајвли е позната по своите многу интересни стајлинзи кои се чини дека и се предодредени од серијата „Gossip Girl“ во која таа беше вистинска ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка Хали Бери пред неколку денови присуствувала на церемонија на затворање на популарниот „Red Sea International“ филмски фестивал во Џеда, а ...
| | веќе видена | слични

Моментално една од најуспешните жени во светот Тејлор Свифт го прослави својот 34-ти роденден организирајќи забава во Њујорк. Пејачката, која неодамна беше ...
| | веќе видена | слични

Актерката Блејк Лајвли, меѓу другите, присуствуваше на 34-тиот роденден на пејачката Тејлор Свифт. На забавата дојде целата во црно, а со своето издание ги ...
| | веќе видена | слични

На фановите им недостасуваше одличниот стил на Блејк Лајвли, која поради мајчинството направи пауза од јавната сцена. Славната актерка и нејзиниот сопруг Рајан ...
| | веќе видена | слични

Најголемата поп ѕвезда на денешницата и личност на годината на магазинот Time го прослави својот 34-ти роденден во Њујорк, опкружена со познати пријатели. Со ...
| | веќе видена | слични

Една од моментално најпопуларните холивудски актерки од помладата генерација, Сидни Свини, во вторникот гостуваше во популарното американско шоу „The Tonight ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хали Бери во фустан кој открива се, но ништо не се гледа!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: