Кејт Бекинсејл стана русокоса: неверојатна трансформација поради која е тешко да се препознае

2 копии

Новата фризура и боја на коса одлично и прилегаат, па оваа промена е хит кај познатата убавица Кејт Бекинсејл. Актерката на која сме навикнати апсолутно сè да ...
| | веќе видена | слични

Бијонсе сподели фотографии со нејзиниот сопруг Џеј Зи на Инстаграм по повод неговиот 54-ти роденден. Таа позираше во речиси проѕирно боди и краток шорц, а ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка Хали Бери пред неколку денови присуствувала на церемонија на затворање на популарниот „Red Sea International“ филмски фестивал во Џеда, а ...
| | веќе видена | слични

Американската актерка Никол Шерцингер на социјалните мрежи ја покажала својата нова фризура и иницирала лавина реакции. Таа одлучила да ја скрати косата. ...
| | веќе видена | слични

Клеопатра Колман синоќа се појавила на премиерата на филмот „Rebel Moon – Part One: A Child Of Fire“ и во таа прилика го шокирала светот со својот стајлинг. ...
| | веќе видена | слични

Една од моментално најпопуларните холивудски актерки од помладата генерација, Сидни Свини, во вторникот гостуваше во популарното американско шоу „The Tonight ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Новата фризура и боја на коса одлично ѝ прилегаат, па оваа промена е полн погодок кај познатата убавица Кејт Бекинсејл. Таа успеа толку многу да изненади со ...
| | веќе видена | слични

Кејт Бекинсејл е без сомнение една од најубавите холивудски актерки - нејзината убавина има печат на отменост, а иако низ годините има направено некои естетски ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кејт Бекинсејл стана русокоса: неверојатна трансформација поради која е тешко да се препознае

Од:
До кого (е-маил):
Порака: