Новата фризура и боја на коса одлично ѝ прилегаат, па оваа промена е полн погодок кај познатата убавица Кејт Бекинсејл. Таа успеа толку многу да изненади со ...
| | веќе видена | слични

Студентката Ев Жил ја понесе титулата на нов „Мис Франција“ и веднаш стана центар на внимание поради нешто што едно нешто ја издвои од нејзините ...
| | веќе видена | слични

Прогласена е новата најубава девојка во Франција, а тоа воедно започна и неочекувана полемика околу нејзиниот изглед. Ев Жил е новата Мис Франција, 20-годишна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во Франција синоќа се одржа изборот за мис, а набргу по прогласувањето на победничката, на социјалните мрежи избувна бизарна тепачка. Имено, како најубава жена ...
| | веќе видена | слични

Американската актерка Никол Шерцингер на социјалните мрежи ја покажала својата нова фризура и иницирала лавина реакции. Таа одлучила да ја скрати косата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: