Совршен стајлинг за Нова Година: го носи Ева Лонгорија

 Светки, многу сјај, црната боја како класика, но и црвената за страст на новогодишната ноќ. Македонските инфлуенсерки можеби ќе ви бидат инспирација за тоа ...
| | веќе видена | слични

Златната, црвената и зелената традиционално се најзастапените бои за време на празничното уредување на домот. Меѓутоа, ако можеби не ви се допаѓаат тие бои или ...
| | веќе видена | слични

Новогодишната еуфорија веќе почнуваме да ја чувствуваме сите, а Ева Лонгорија знае како да ги засени сите. Актерката Ева Лонгорија важи за една од нaјубавите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Совршен стајлинг за Нова Година: го носи Ева Лонгорија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: