„Имам напади на паника“: Парис Хилтон откри зошто одлучила да добие деца преку сурогат мајка


Парис Хилтон оваа година доби две деца преку сурогат мајка. На почетокот на годината го доби синот Феникс, а неодамна и ќерката Лондон. Таа сега откри зошто ...
| | веќе видена | слични

Марија Шерифовиќ во петокот ги изненади своите фанови со веста дека стана мајка на момчето кое Марија го доби преку сурогат мајка во болница во Лос Анџелес. ...
| | веќе видена | слични

 Детали понеделник, 18 декември 2023 Додека овде на Балканот е ладно и се подготвуваме за почетокот на зимата, Марија Шерифовиќ ужива со синот во сонцето во ...
| | веќе видена | слични

На почетокот на оваа година, Мадона доживеа многу сериозна бактериска инфекција, поради која итно беше хоспитализирана, а потоа интубиирана по приемот во ...
| | веќе видена | слични
6 копии

на љубителите на ракометот ќе им го спомнете името на најдобрата ракометарка во светот, Светлана Китиќ Магиќ, сите помислуваат на 2015 година кога Цеца ја ...
| | веќе видена | слични

Во петокот, Марија Шерифовиќ го доживеа еден од најсреќните моменти во нејзиниот живот. Нејзиниот син, Марио, ја здогледа светлината на денот на почетокот на ...
| | веќе видена | слични

 Детали недела, 17 декември 2023 „Пред да се одлучам за сурогат мајчинство, повеќепати се обидов да износам бременост и не успеав во тоа“ – рече Марија ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите ракометни икони на поренашна Југославија, легендарната Светлана Китиќ веќе извесен период отворено зборува за сите свои мрачни брачни ...
| | веќе видена | слични

 Детали недела, 17 декември 2023 „Синовите не ми доаѓаат често, за нив дознавам преку луѓето. Имам и три внуци. Не знам зошто не доаѓаат, можеби заслужив“ - ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Имам напади на паника“: Парис Хилтон откри зошто одлучила да добие деца преку сурогат мајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: