Актерката која сите ја обожуваме пред операцијата на мозок дознала дека сопругот ја изневерува: „Се чувствував предадено...“


Актерката Шенон Доерти (52) во премиерната епизода од својот поткаст „Да бидеме јасни“, открила како дознала дека тогашниот сопруг ја изневерувал додека се ...
| | веќе видена | слични

Кејт Микучи, најпозната по улогата во хит-серијата „The Big Bang Theory“, открила дека ѝ бил дијагностициран рак на белите дробови. Во саботата, 43-годишната ...
| | веќе видена | слични

Купувањето куќа и вселувањето во неа е возбудливо, но и многу заморно, особено кога е потребно реновирање. А доколку некогаш сте ги отстранувале старите ...
| | веќе видена | слични

Тиктокерката Британи Неш им открила на своите следбеници дека во својот автомобил секогаш чува кујнски фаќалки, па објаснила дека за тоа има многу добра ...
| | веќе видена | слични

Ана Чикади Кардвел, најстарата ќерка на реалити телевизиската ѕвезда Мама Џун Шенон, починала на 9 декември поради компликации од рак на надбубрежните жлезди ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 557 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 189 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 609 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 157 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова вечера одржа митинг во Велес. -Ги нема сликите низ весниците кои се најдобар ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Актерката која сите ја обожуваме пред операцијата на мозок дознала дека сопругот ја изневерува: „Се чувствував предадено...“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: