Многу нејзини обожаватели со нетрпение го очекуваа моментот кога Селена Гомез ќе најде ново момче. И, конечно тој е тука. Но, додека некои се многу среќни ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 16 декември 2023 Малиот Марио е роден во САД, а процедурата за негово зачнување започнала пред 2 години. Марија Шерифовиќ за српските медиуми ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Марија Шерифовиќ доби син со помош на сурогат мајка. Марија со години фантазирала да држи свое дете во раце и сонот конечно се остварил, а ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Марија Шерифовиќ доби бебе, а детето кое го посакуваше со години се роди на почетокот на декември со помош на сурогат мајка. Марија Шерифовиќ оваа ...
| | веќе видена | слични

Марија Шерифовиќ доби бебе, а бременоста ја изнела сурогат мајка. Пејачката посакувала да има дете со години и таа желба сега конечно ѝ е исполнета. Како што ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 15 декември 2023 „Љубовта ми пристигна. Небото го осветли најубавата ѕвезда во мојот живот“ – напиша Марија Шерифовиќ до видеото од нејзиното ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 15 декември 2023 „Навистина е лудо како луѓето можат да повредат некого и да продолжат со животот како ништо да не се случило“ – поддржувачите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 347 | | | веќе видена

Иџет Мемети утре ќе оди во Кривичниот суд да дознае зошто обвинителството бара тој да не ја напушта државата. Поранешниот народен правобранител и актуелен ...
сите 205 | | | веќе видена

Ќе водиме принципиелна политика кон соседите, која ќе се темели на аргументи и на факти. Подготвени сме да работиме заедно со нашите соседи. Очекуваме од нив ...
сите 323 | | | веќе видена

Поплавени се дворови и подрумски простории во Драчево. Скопјанец на единствениот број за итни случаи 112 пријавил дека кај него, на улица „Драчевска“ во ...
сите 317 | | | веќе видена

Вработени во затворот „Идризово“ завршија на Токсикологија по пожарот во женското одделение. Пожарот го потврди и oд полицијата. „Вчера во 19.55 часот во СВР ...
сите 72 | | | веќе видена

Очекуваме дека Северна Македонија ќе продолжи по европскиот пат, кажа заменик-помошникот секретар на САД во заминување и специјален претставник за Западен ...
сите 385 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: