Селена Гомез повторно е заљубена: Срцето на пејачката го освои најдобриот пријател на нејзиното поранешно момче, фановите се загрижени бидејќи не внимава на себе

Познатата пејачка и актерка Селена Гомез (31) очигледно има нов дечко. Како што пренесуваат странските медиуми таа деновиве ја потврди врската со музичкиот ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 16 декември 2023 Малиот Марио е роден во САД, а процедурата за негово зачнување започнала пред 2 години. Марија Шерифовиќ за српските медиуми ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Марија Шерифовиќ доби син со помош на сурогат мајка. Марија со години фантазирала да држи свое дете во раце и сонот конечно се остварил, а ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Марија Шерифовиќ доби бебе, а детето кое го посакуваше со години се роди на почетокот на декември со помош на сурогат мајка. Марија Шерифовиќ оваа ...
| | веќе видена | слични

Марија Шерифовиќ доби бебе, а бременоста ја изнела сурогат мајка. Пејачката посакувала да има дете со години и таа желба сега конечно ѝ е исполнета. Како што ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 15 декември 2023 „Љубовта ми пристигна. Небото го осветли најубавата ѕвезда во мојот живот“ – напиша Марија Шерифовиќ до видеото од нејзиното ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 15 декември 2023 „Навистина е лудо како луѓето можат да повредат некого и да продолжат со животот како ништо да не се случило“ – поддржувачите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 554 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 435 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Селена Гомез повторно е заљубена: Срцето на пејачката го освои најдобриот пријател на нејзиното поранешно момче, фановите се загрижени бидејќи не внимава на себе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: