„НЕ ВЕРУВАВ ДЕКА НЕКОЈ МОЖЕ ДА ГО ИЗДАДЕ СВОЕТО ДЕТЕ, НО КОГА ГО ВИДОВ ТАТКОТО...“ - професорката зборува за однесувањето на Александар Ѓорчевски

2 копии

Професорката од Факултетот за безбедност Светлана Николоска во „Клик Плус“ се произнесе и за еден друг аспект за случајот со убиството на Вања и на Панче. ...
| | веќе видена | слични

Додека сме млади мислиме дека целиот свет е под нашите нозе и можеме да направиме се, но поради брзиот ритам на живот често забораваме дека нема вечно да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Партијата Левица во објава на Фејсбук соопшти дека професорката Билјана Ванковска ги собрала потребните 10.000 потписи од граѓаните за нејзината кандидатура за ...
сите 318 | | | веќе видена

Засега пораката од Грција е дека тие немаат можност да прифатат какво било прекршување на меѓународно потпишаниот договор. Треба да се концентрираме на ...
сите 165 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ денеска во Скопје ќе одржи конвенција за избор на кандидат за претседател на државата, за која функција на партискиот повик се пријави ...
сите 237 | | | веќе видена

Готови документи се заглавени во лавиринтите на МВР, а поднесени се 50 претставки до Народниот правобранител. „Многу лични документи кои се обработени и ...
сите 200 | | | веќе видена

Холандија e спремна да испрати војници во Украина. Оваа земја ја поддржува идејата на францускиот претседател Емануел Макрон. „Холандија не ја исклучува ...
сите 277 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„НЕ ВЕРУВАВ ДЕКА НЕКОЈ МОЖЕ ДА ГО ИЗДАДЕ СВОЕТО ДЕТЕ, НО КОГА ГО ВИДОВ ТАТКОТО...“ - професорката зборува за однесувањето на Александар Ѓорчевски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: