Видео кое го шокираше светот: Парис Хилтон му ја смени пелената на синот дури после еден месец

социјалните мрежи се појави видео на кое богатата наследничка Парис Хилтон признава дека не знае да менува пелени бидејќи никогаш досега не го правела тоа, ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Марија Шерифовиќ доби бебе, а детето кое го посакуваше со години се роди на почетокот на декември со помош на сурогат мајка. Марија Шерифовиќ оваа ...
| | веќе видена | слични

Марија Шерифовиќ доби бебе, а бременоста ја изнела сурогат мајка. Пејачката посакувала да има дете со години и таа желба сега конечно ѝ е исполнета. Како што ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 15 декември 2023 „Љубовта ми пристигна. Небото го осветли најубавата ѕвезда во мојот живот“ – напиша Марија Шерифовиќ до видеото од нејзиното ...
| | веќе видена | слични

Блогерката Наташа Ковачевиќ, позната како Њезванова, често јавно споделува фотографии од приватниот живот на кои се гледа како ги дои децата дома, но и на ...
| | веќе видена | слични

Доењето во јавност сè уште често е тема на полемика, а Црногорката Наташа Ковачевиќ покажа дека воопшто нема стеги кога станува збор за оваа тема. Таа објави ...
| | веќе видена | слични

Водителката Јована Јеремиќ има ново момче со кое ја најде среќата, а сега ја призна врската и откри кој е човекот кој ја освоил. Таа се фотографираше со своето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 557 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 189 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 609 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 157 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова вечера одржа митинг во Велес. -Ги нема сликите низ весниците кои се најдобар ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Видео кое го шокираше светот: Парис Хилтон му ја смени пелената на синот дури после еден месец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: