Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

5 копии

Останато

Аналитичарот Владимир Божиновски вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 истакна дека можната кандидатура на лидерот на ДУИ, Али Ахмети за ...
сите 449 | | | веќе видена

Лицемерието на ДПМНЕ се гледа во тоа што јавно лажно ронат солзи за проблемот којшто го имаат граѓаните со вадењето пасоши а од друга страна вадат пасоши со ...
сите 139 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 8 | | | веќе видена

Утре ќе се задржи сончево и релативно топло време со умерена облачност и со умерен, наместа засилен јужен ветер. За време на викендот и во понеделник ќе ...
сите 175 | | | веќе видена

Мора да бидеме подготвени да отвориме крупни прашања, ако не влеземе во Европската унија до 2030 година, треба да бараме алтернатива, вели во интервју на А1он ...
сите 91 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи во техничката влада, Панче Тошковски во вечерашната емисија „Само Интервју “ кажа дека граѓаните две и пол години беа лажени во ...
сите 92 | | | веќе видена

Републиканскиот конгресмен Енди Оглес од Тенеси даде радикална изјава во однос на војната меѓу палестинската терористичка група Хамас и Израел. Тој кажа свој ...
сите 251 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: