ВИДЕО | Барби и Опенхајмер се сретнаа: Марго Роби му откри детали на Килијан Марфи за премиерата на филмовите


Феноменот „Барбенхајмер“ беше еден од најважните моменти во филмската индустрија за 2023 година. Двајцата актери, Килијан Марфи и Марго Роби конечно се сретнаа ...
| | веќе видена | слични

Нетфликс го објави својот прв полугодишен извештај, откривајќи кои серии најмногу се гледале од јануари до јуни 2023 година. Овој извештај опфаќа повеќе од ...
| | веќе видена | слични

„Гугл трендс“ објави листа со најпребарувани термини оваа година. Од „Барби“ до „Последниот од нас“, листата ги вклучува најголемите филмски и телевизиски ...
| | веќе видена | слични

Дали ќе добиеме филм и за Кен? Александра Спасеска 08.12.2023 / 11:16 Филм & ТВ Филмот Barbie во режија на Грета Гервиг ги воодушеви гледачите ширум светот, ...
| | веќе видена | слични

Синдикатот на холивудските актери SAG-AFTRA потпиша тригодишен договор со големите филмски студија, со што официјално заврши најдолгиот штрајк што ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО | Барби и Опенхајмер се сретнаа: Марго Роби му откри детали на Килијан Марфи за премиерата на филмовите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: