Ирина Шајк ги збесна фановите по последната серија фотки кои таа ги објави на Инстагра.Една од најубавите жени во светот објави неколку фотографии кои според ...
| | веќе видена | слични

Поп и r’n’b пејачката Сиара стана мајка по четврти пат. Таа роди девојче, кое го доби во брак со Расел Вилсон. Прекрасната вест американската ѕвезда ја соопшти ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Анистон направи редок потег и покажа дел од своите божиќни украси на социјалните мрежи овој викенд. Ѕвездата на „Пријатели“ откри дека во својот дом ...
| | веќе видена | слични

Матео Мариоти (20), италијански студент кој студира во Австралија, ја објави застрашувачката снимка на која се гледа како се бори да стигне до површината ...
| | веќе видена | слични

Оваа баба е популарна, не само поради нејзиното многу смело облекување, туку и поради објавите и пораките што ги остава. Нејзиниот стори „Ви ги крадам ...
| | веќе видена | слични

Актерката Ванеса Хаџинс минатиот викенд се омажи за спортистот Kол Такер. Тие ја одржаа својата свадбена церемонија во Тулум, Мексико, во срцето на џунгла, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 557 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 184 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 609 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 158 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова вечера одржа митинг во Велес. -Ги нема сликите низ весниците кои се најдобар ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: