Скандал на шпанскиот двор: Кралицата Летиција со години го изневерувала кралот, се омажила додека била „смртно вљубена во друг маж – сакала да побегне со него и да имаат дете!?

Поранешниот зет на шпанската кралица Летиција, Хаиме Дел Бурго неодамна изнел сензационални тврдења на сметка на познатата бринета. Имено, тој тврдел дека бил ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Силвана Арменулиќ своевремено ги полнеше насловните страници поради бурниот приватен живот, а имаше и ситуација во која покојната пејачка имаше лична ...
| | веќе видена | слични

Додека Парис Хилтон деновиве е во центарот на вниманието поради доаѓањето на светот на нејзиното второ бебе, ќерката Лондон, поранешниот вереник на богатата ...
| | веќе видена | слични

Парис Хилтон оваа година доби две деца преку сурогат мајка. На почетокот на годината го доби синот Феникс, а неодамна и ќерката Лондон. Таа сега откри зошто ...
| | веќе видена | слични

Ребека Варди, познатата учесничка на реалити шоуа и сопруга на фудбалерот Џејми Варди, е една од најпопуларните жени во Англија, а вообичаено е во центар на ...
| | веќе видена | слични

Актерката Шенон Доерти (52) во премиерната епизода од својот поткаст „Да бидеме јасни“, открила како дознала дека тогашниот сопруг ја изневерувал додека се ...
| | веќе видена | слични

Актерот Чарли Шин отсекогаш бил познат како „лошо момче“ кој имал проблеми со дрогата и алкохолот, поради што често страдаше неговиот деловен и приватен живот. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

социјалните мрежи се појави видео на кое богатата наследничка Парис Хилтон признава дека не знае да менува пелени бидејќи никогаш досега не го правела тоа, ...
| | веќе видена | слични

Шенен Доерти (52) тврди дека открила дека нејзиниот сопруг има афера непосредно пред да ѝ биде закажана операција за тумор на мозокот. Во премиерната епизода ...
| | веќе видена | слични

Скандалот во шпанскиот суд не стивнува по објавувањето на книгата „Letizia y Yo“ во која се изнесуваат тврдењата на поранешниот зет на кралицата Летиција Хаиме ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 531 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 334 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 312 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 198 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 126 | | | веќе видена

Полициски службеници денеска лишиле од слобода малолетно лице на возраст од шеснаесет години, откако тоа физички ги нападнало. Според информациите од Секторот ...
сите 283 | | | веќе видена

Украина би можела да се соочи со „катастрофален недостиг на муниција и противвоздушна одбрана“ до пролет, што би можело да го промени бранот на војната, според ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скандал на шпанскиот двор: Кралицата Летиција со години го изневерувала кралот, се омажила додека била „смртно вљубена во друг маж – сакала да побегне со него и да имаат дете!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: