Хамилтон: Не би ми значела многу титула со Ред Бул

4 копии
2 копии
3 копии

- Возачот на Мерцедес, Луис Хамилтон изјави дека би бил заинтересиран да вози неколку круга во болидот на Ред Бул. - Апсолутно секој возач кој се натпреварува ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Претседателот на државата има должност и обврска да служи на граѓаните на државата, да ги штити нивните интереси и да има лидерство кое ќе значи ...
сите 187 | | | веќе видена

Светиниколчанецот В.П. на возраст од 66 години е возачот кој загина во сообраќајката што се случи синоќа на магистралниот пат А3 Штип-Велес , додека неговата ...
сите 51 | | | веќе видена

Во сообраќајна несреќа која се случи вчера околу 18 часот на магистрален пат Кичево – Гостивар кај селото Колари животот го загуби 46 годишник од Скопје, ...
сите 102 | | | веќе видена

Министерот за здравство Илир Демири во вечерашното гостување во централниот Дневник на телевизија Сител истакна дека има решение за потешкотиите што се ...
сите 56 | | | веќе видена

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски, изјави дека врховниот командант на вооружените сили на Украина, Олександр Сирски, има одврзани раце за сите ...
сите 47 | | | веќе видена

ДУИ ги изневери очекувањата на албанскиот електорат и за сметка на тоа имаме милијардери кои се врвот на картелот на ДУИ, нивниот криминал не може да се ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хамилтон: Не би ми значела многу титула со Ред Бул

Од:
До кого (е-маил):
Порака: