Петрушевски за Апасиев: Настапуваше на истото столче како и убиецот Палчо на Инфомакс


Фејсбук објава на Бране Петрушевски, пратеник од ВМРО-ДПМНЕ: „Каков идиотизам од страна на Апасиев, кој настапуваше на истото столче како и убиецот Палчо на ...
| | веќе видена | слични

Филип Петровски во неговата емисија на Инфомакс рече дека во 2018 неколку „структури“ оставени на цедило од Белата палата, се издвоиле, а меѓу нив бил и Палчо. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Борис Шамбевски, претседател на Градскиот комитет на Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ на денешниот поткаст на УМС вели дека не смее да им се дозволи на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дозволата на општество на Љупчо Палевски Палчо да биде застапен во јавниот простор, да креира мислење, да формира партии е нешто што не требало да се случи ...
| | веќе видена | слични

Зиков: Ова што се случува е кулуминација на еден процес, Густината на појавување на разни портали што го трујат просторот дури и јавувањето на луѓе во емисии ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Дали постои друг медиум во оваа држава каде може водител на емисија или спикер на вести да биде лице кое било фатено со нелегално огнено оружје во себе, ...
| | веќе видена | слични

Монструозниот чин на Љупчо Палевски со двојното убиство, а особено убивањето на дете ја потресе и згрози македонската јавност, но отвори и многу прашања. Пред ...
| | веќе видена | слични

Убиецот Љупчо Палевски преку порталот ,,Инфомакс” ширеше лаги и валкана кампања која донесла закани за семејството на Тимчо Муцунски открива потпретседателот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Израелскиот кризен центар за силување ги повика Обединетите нации и другите меѓународни тела да се справат со „систематската, насочена сексуална злоупотреба“ ...
сите 12 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде сончево со мала локална облачност која кон крајот на денот ќе се зголемува. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Минималната ...
сите 174 | | | веќе видена

Родителите воопшто немаат побарано никакво мислење од соодветна институција за можноста или неможноста за завршување на лекувањето, односно за рехабилитација ...
сите 134 | | | веќе видена

Скопскиот Конзерваторски центар го поништи контроверзното позитивно мислење издадено за висококатницата кај поликлиника „Букурешт“ врз основа на кое потоа ...
сите 89 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден го нарече рускиот претседател Владимир Путин „луд кучкин син“ во синоќешниот говор на собирање средства за неговата ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Петрушевски за Апасиев: Настапуваше на истото столче како и убиецот Палчо на Инфомакс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: