(Видео) Меколи Калкин стана тема на социјалните мрежи, многумина немаа поим како звучи како возрасен


2 копии

Меколи Калкин стана тема на социјалните мрежи по неговиот говор на церемонијата на Булеварот на славните во Лос Анџелес во саботата. Актерот, кој како ...
| | веќе видена | слични

Познатиот холивудски заводник Шон Пен повеќе не ја крие врската со Натали Кели, поранешна актерка, а денес позната климатска и автохтона активистка. И додека ...
| | веќе видена | слични

Горан Бреговиќ уживаше огромна популарност од самиот почеток на својата музичка кариера, а особено внимание привлече неговиот љубовен живот. Бројни детали од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Меколи Калкин стана тема на социјалните мрежи, многумина немаа поим како звучи како возрасен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: