(Видео) Меколи Калкин стана тема на социјалните мрежи, многумина немаа поим како звучи како возрасен


2 копии

Меколи Калкин стана тема на социјалните мрежи по неговиот говор на церемонијата на Булеварот на славните во Лос Анџелес во саботата. Актерот, кој како ...
| | веќе видена | слични

Познатиот холивудски заводник Шон Пен повеќе не ја крие врската со Натали Кели, поранешна актерка, а денес позната климатска и автохтона активистка. И додека ...
| | веќе видена | слични

Горан Бреговиќ уживаше огромна популарност од самиот почеток на својата музичка кариера, а особено внимание привлече неговиот љубовен живот. Бројни детали од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 529 | | | веќе видена

Грција е единствена земја членка на ЕУ која има проблем со македонските пасоши и старото име на државата, Република Македонија. Иако шефот на дипломатијата ...
сите 386 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 316 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 193 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 134 | | | веќе видена

Украина би можела да се соочи со „катастрофален недостиг на муниција и противвоздушна одбрана“ до пролет, што би можело да го промени бранот на војната, според ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Меколи Калкин стана тема на социјалните мрежи, многумина немаа поим како звучи како возрасен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: