Доаѓа последниот ретрограден Меркур во годината – четири знаци од зодијакот ги очекуваат недоразбирања и проблеми

Доаѓа последниот ретрограден Меркур во годината – четири знаци од зодијакот ги очекуваат недоразбирања и проблеми Дарко Лазаревски 04.12.2023 / 12:47 ...
| | веќе видена | слични

Во светот на астрологијата, некои хороскопски знаци се познати како мајстори за планирање и стратегија. Тие се оние кои секогаш имаат ас во ракавот, план Б, за ...
| | веќе видена | слични

 Последниот ретрограден Меркур во 2023 почнува на 13 декември и ќе трае до 1 јануари 2024. Како ќе влијае тој на вашиот хороскопски знак? Овој пат тој се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Руската астрологка Јулија Николаева го издвоила најнесреќниот и најпредизвикувачкиот месец за секој знак од Зодијакот во годината што претстои, односно 2024 ...
| | веќе видена | слични

Овие хороскопски знаци никогаш нема да ве изневерат. Доколку и вие барате сериозен партнер на кој ќе можете да се потпрете и да му верувате, обрнете внимание ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот новинар Такер Карлсон изјави дека оние кои веруваат дека Русија може да биде вмешана во смртта на Алексеј Навални се идиоти. „Тие се идиоти. Тие ...
сите 421 | | | веќе видена

Дали Демократската унија за интеграција и нејзиниот лидер Али Ахмети денеска меѓу редови најавија можен бојкот на претседателските избори во вториот круг? Ова ...
сите 301 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Денис Прешова со еден подолг пост на Фејсбук ги објаснува според него сите апсурди искажани од министерот за надворешени работи Бујар ...
сите 299 | | | веќе видена

Македонската активистка од Франција, Сузана Сурловски-Георгиевска, претседателка на Асоцијацијата „Блаже Конески“ од Париз, сподели на Фејсбук за голготата на ...
сите 105 | | | веќе видена

Пропагандата на ВМРО-ДПМНЕ ја убедуваше јавноста дека Силјановска ќе победи на изборите во 2019 година. И Христијан Мицкоски јавно изјавуваше дека очекувал ...
сите 210 | | | веќе видена

На 21 февруари, Британија воведе санкции за шест лица кои беа одговорни за арктичката казнена колонија каде што минатата недела почина рускиот опозициски лидер ...
сите 110 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

Професорката и пратеничка Гордана Силјановска-Давкова потврди дека е кандидат за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ. Таа изјави дека нема да биде ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доаѓа последниот ретрограден Меркур во годината – четири знаци од зодијакот ги очекуваат недоразбирања и проблеми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: