Прекрасната Амал и стајлинг подобар од малиот црн фустан: Џорџ Клуни не можеше да ги тргне очите од неа

Џорџ Клони пристигна на црвениот тепих во Лондон за премиерата на филмот „The Boys in the Boat“ што тој го режираше. Нему му се придружи сопругата Амал, а како ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Новата фризура и боја на коса одлично и прилегаат, па оваа промена е хит кај познатата убавица Кејт Бекинсејл. Актерката на која сме навикнати апсолутно сè да ...
| | веќе видена | слични

Новата фризура и боја на коса одлично ѝ прилегаат, па оваа промена е полн погодок кај познатата убавица Кејт Бекинсејл. Таа успеа толку многу да изненади со ...
| | веќе видена | слични

Амал Клуни важи за вистинска дама, а во последните неколку дена е во центарот на вниманието поради стајлингот со кој го краде вниманието на настаните. Таа не ...
| | веќе видена | слични

Никој не умее да избере фустан како Амал Клуни, зар не? Доколку пригодата бара да изгледате елегантно и да оставите посебен впечаток, тогаш најновото издание ...
| | веќе видена | слични

Кејт Бекинсејл е без сомнение една од најубавите холивудски актерки - нејзината убавина има печат на отменост, а иако низ годините има направено некои естетски ...
| | веќе видена | слични

Откако блесна на црвениот тепих на лондонската Ројал Алберт Хол во винтиџ фустан на „Валентино“ со прекрасна црвена наметка, Гвинет Палтроу се упати кон ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот новинар Такер Карлсон изјави дека оние кои веруваат дека Русија може да биде вмешана во смртта на Алексеј Навални се идиоти. „Тие се идиоти. Тие ...
сите 421 | | | веќе видена

Дали Демократската унија за интеграција и нејзиниот лидер Али Ахмети денеска меѓу редови најавија можен бојкот на претседателските избори во вториот круг? Ова ...
сите 301 | | | веќе видена

Додека ДПМНЕ сее лаги и манипулира, нивните пратеници со дипломатски пасош со новото уставно име им се посмеваат на граѓаните, изјави портпаролката на СДСМ, ...
сите 235 | | | веќе видена

Македонската активистка од Франција, Сузана Сурловски-Георгиевска, претседателка на Асоцијацијата „Блаже Конески“ од Париз, сподели на Фејсбук за голготата на ...
сите 111 | | | веќе видена

Пропагандата на ВМРО-ДПМНЕ ја убедуваше јавноста дека Силјановска ќе победи на изборите во 2019 година. И Христијан Мицкоски јавно изјавуваше дека очекувал ...
сите 210 | | | веќе видена

Израелскиот кризен центар за силување ги повика Обединетите нации и другите меѓународни тела да се справат со „систематската, насочена сексуална злоупотреба“ ...
сите 79 | | | веќе видена

На 21 февруари, Британија воведе санкции за шест лица кои беа одговорни за арктичката казнена колонија каде што минатата недела почина рускиот опозициски лидер ...
сите 110 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прекрасната Амал и стајлинг подобар од малиот црн фустан: Џорџ Клуни не можеше да ги тргне очите од неа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: