[ФОТО] Ирина Шајк позираше во разголено издание, а фотографиите предизвикаа бурни реакции: „Сите зумиравте?“

Ирина Шајк, една од најпознатите и најуспешните манекенки во светот, своите фанови ги почести со серија разголени фотографии. Познатата манекенка позираше во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Салма Хајек минатото лето ги воодушеви своите фанови со фотографии во бикини, а сега уште еднаш се пофали дека ужива на плажа. 57-годишната актерка објави ...
| | веќе видена | слични

Селена Гомез за првпат призна дека направила естетска процедура или корекција. Имено, таа откри дека отишла на третман со ботокс. Таа зборуваше за ова за време ...
| | веќе видена | слични

Веста дека пејачката Селена Гомез има ново момче привлекла огромно внимание. Многу од нејзините фанови со нетрпение го очекувале моментот кога Селена Гомез ќе ...
| | веќе видена | слични

Многу нејзини обожаватели со нетрпение го очекуваа моментот кога Селена Гомез ќе најде ново момче. И, конечно тој е тука. Но, додека некои се многу среќни ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка и актерка Селена Гомез (31) очигледно има нов дечко. Како што пренесуваат странските медиуми таа деновиве ја потврди врската со музичкиот ...
| | веќе видена | слични

Ирина Шајк ги збесна фановите по последната серија фотки кои таа ги објави на Инстагра.Една од најубавите жени во светот објави неколку фотографии кои според ...
| | веќе видена | слични

За потребите на снимањето сменила неколку комбинации, а една од нив привлече најмногу внимание и коментари. Ирина позира во минијатурен топ и кратко жолто ...
| | веќе видена | слични

Една од најпознатите и најуспешните манекенки во светот, Ирина Шајк во новата фотосесија за насловната страница на едно познато списание остави малку на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 456 | | | веќе видена

Иако изјавите на Таравари и на Ахмети околу новиот концепт за избор на претседател на државата многумина ги поврзуваат со некаква предизборна реторика, се ...
сите 235 | | | веќе видена

Тече рокот за собирање потписи на кандидатите за претседател на претстојните избори, а истовремено тече и рокот за пријавување за гласање на дијаспората. ...
сите 251 | | | веќе видена

Грција е единствена земја членка на ЕУ која има проблем со македонските пасоши и старото име на државата, Република Македонија. Иако шефот на дипломатијата ...
сите 261 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 139 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 193 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 113 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

[ФОТО] Ирина Шајк позираше во разголено издание, а фотографиите предизвикаа бурни реакции: „Сите зумиравте?“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: