Деми Мур вчера го засени Холивуд во совршена златна креација, Кендал Џенер во тесен фустан без градник - модните изданија на „Academy Museum Gala 2023“

Синоќа во Лос Анџелес се одржа престижниот настан „Academy Museum Gala“ на кој се собраа највлијателните холивудски личности. Ова е вечер на изразен гламур и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Новата фризура и боја на коса одлично и прилегаат, па оваа промена е хит кај познатата убавица Кејт Бекинсејл. Актерката на која сме навикнати апсолутно сè да ...
| | веќе видена | слични

Новата фризура и боја на коса одлично ѝ прилегаат, па оваа промена е полн погодок кај познатата убавица Кејт Бекинсејл. Таа успеа толку многу да изненади со ...
| | веќе видена | слични

Кејт Бекинсејл е без сомнение една од најубавите холивудски актерки - нејзината убавина има печат на отменост, а иако низ годините има направено некои естетски ...
| | веќе видена | слични

Откако блесна на црвениот тепих на лондонската Ројал Алберт Хол во винтиџ фустан на „Валентино“ со прекрасна црвена наметка, Гвинет Палтроу се упати кон ...
| | веќе видена | слични

За таа прилика Џеј Ло облече тесно долго здолниште и ултра краток металик топ. Таа футуристичка креација, за која е заслужна Грејс Линг, ги откри стомачните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џенифер Лопез прошета на црвениот тепих на доделувањето на наградите на магазинот Elle, а токму поради футуристичкото издание беше една од оние чиј аутфит ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот новинар Такер Карлсон изјави дека оние кои веруваат дека Русија може да биде вмешана во смртта на Алексеј Навални се идиоти. „Тие се идиоти. Тие ...
сите 421 | | | веќе видена

Дали Демократската унија за интеграција и нејзиниот лидер Али Ахмети денеска меѓу редови најавија можен бојкот на претседателските избори во вториот круг? Ова ...
сите 148 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Денис Прешова со еден подолг пост на Фејсбук ги објаснува според него сите апсурди искажани од министерот за надворешени работи Бујар ...
сите 299 | | | веќе видена

Македонската активистка од Франција, Сузана Сурловски-Георгиевска, претседателка на Асоцијацијата „Блаже Конески“ од Париз, сподели на Фејсбук за голготата на ...
сите 105 | | | веќе видена

Пропагандата на ВМРО-ДПМНЕ ја убедуваше јавноста дека Силјановска ќе победи на изборите во 2019 година. И Христијан Мицкоски јавно изјавуваше дека очекувал ...
сите 317 | | | веќе видена

На 21 февруари, Британија воведе санкции за шест лица кои беа одговорни за арктичката казнена колонија каде што минатата недела почина рускиот опозициски лидер ...
сите 110 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

Професорката и пратеничка Гордана Силјановска-Давкова потврди дека е кандидат за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ. Таа изјави дека нема да биде ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деми Мур вчера го засени Холивуд во совршена златна креација, Кендал Џенер во тесен фустан без градник - модните изданија на „Academy Museum Gala 2023“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: