Девет години СН Осигурителен Брокер АД Битола – континуирано вложување во професионален кадар и врвна услуга за клиентите

- Континуираното вложување во професионален кадар и испорачувањето на врвна услуга за клиентите се основните постулати на нашето работење, велат од СН ...
| | веќе видена | слични

Минијатура од тркачкото порше со кое македонскиот професионален автомобилист Ристо Вуков се тркаше на патеките на Формула, во СН Мото Центарот во Скопје му ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На овогодинешното доделување на престижните IPE (Investment & Pensions Europe) награди, кое се одржа во Виена, Австрија, Сава пензиско друштво е прогласено за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Демократската Унија за Интеграција смета дека ВМРО-ДПМНЕ продолжува еднаквоста во општеството да ја доживува како уцена. ВМРО ДПМНЕ за жал ги отфрла ...
сите 305 | | | веќе видена

Фактор дојде до информација колку потписи собрале претседателските кандидати во првите два дена од процесот на потпишување. Според нашите информации, засега ...
сите 337 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ обвинуваат дека СДСМ уште еднаш ја докажале својата неспособност. Како што истакнуваат од партијата, помпезното пречекување на обрасци на граница ...
сите 288 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 125 | | | веќе видена

Би ги прифатиле сите одлуки на судот бидејќи сме сигурни дека и во Централното претседателство и во Централното собрание и кај членовите на Конгресот имаме ...
сите 71 | | | веќе видена

Славчо Попоски излезе со најнова прогноза. Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови, најпрвин во ...
сите 177 | | | веќе видена

Посредниците постигнуваат напредок во напорите за постигнување договор за еднонеделен прекин на огнот меѓу Израел и Хамас и ослободување на десетици заложници ...
сите 327 | | | веќе видена

Врховниот командант на вооружените сили на Украина Александар Сирски денеска изјави дека ситуацијата е сложена во многу области на фронтот со руските сили и ...
сите 162 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девет години СН Осигурителен Брокер АД Битола – континуирано вложување во професионален кадар и врвна услуга за клиентите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: