(Видео) Жоао Феликс им пресуди на „своите“ – Барселона го победи Атлетико


2 копии

Жирона е вистински хит сезонава во европскиот фудбал, а вчера со победа (2:4) против Барселона го преземеаа лидерското место на табелата по 16 кола. Сигурно ...
| | веќе видена | слични

Филипе Луис пред извесно време стави крај на својата играчка кариера и се повлече како член на Фламенго, но сите фудбалски фанови најмногу ќе го паметат по ...
| | веќе видена | слични

Мигуел Анхел Санчес Муњос, или многу попознат како Мичел е тренерот на Џирона кој прави историски успех со овој мал клуб од Каталонија, кој интересно вчера ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Жирона се врати на правата позиција во шпанското првенство откако во 16. коло забележа спектаклурана победа од 2-4 на гостувањето кај Барселона. Сензацијата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот новинар Такер Карлсон изјави дека оние кои веруваат дека Русија може да биде вмешана во смртта на Алексеј Навални се идиоти. „Тие се идиоти. Тие ...
сите 394 | | | веќе видена

„Изјавата на Ахмети за „големата вест” потврдува најмалку две работи. Првата, дека ДУИ е безидејна партија која со предлози извадени од нафталин покажува ...
сите 228 | | | веќе видена

Израелскиот кризен центар за силување ги повика Обединетите нации и другите меѓународни тела да се справат со „систематската, насочена сексуална злоупотреба“ ...
сите 102 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 69 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде сончево со мала локална облачност која кон крајот на денот ќе се зголемува. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Минималната ...
сите 174 | | | веќе видена

Вицепремиерот Артан Груби за албанската ТВ А2 Си-ен-ен изјавил дека речиси сите албански опозиционери во Македонија се излезени од ДУИ, а сега „се целосно ...
сите 105 | | | веќе видена

Родителите воопшто немаат побарано никакво мислење од соодветна институција за можноста или неможноста за завршување на лекувањето, односно за рехабилитација ...
сите 142 | | | веќе видена

Скопскиот Конзерваторски центар го поништи контроверзното позитивно мислење издадено за висококатницата кај поликлиника „Букурешт“ врз основа на кое потоа ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Жоао Феликс им пресуди на „своите“ – Барселона го победи Атлетико

Од:
До кого (е-маил):
Порака: