(Видео) Кулушевски на „Етихад“ го шокираше Манчестер сити

2 копии

Манчестер Сити потешко од очекувањата, и со пресврт успеа да дојде до победата на гостувањето кај Лутон во натпревар од 16. коло во Премиерлигата. Лутон поведе ...
| | веќе видена | слични

Актуелниот англиски шампион, Манчестер Сити ја прекина лошата серија на резултати во Премиер лигата и тоа на гостувањето кај Лутон каде славеше со 2-1. ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола смета дека него и на неговиот тим му е потребно раздвижување. - Во вакви моменти сум позитивен, ментално сум силен. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На ден пред почетокот на рокот за собирање потписи за претседателски кандидати и за пратеници, во период од еден час најголемите политички партии ги соопштија ...
сите 376 | | | веќе видена

Израелскиот кризен центар за силување ги повика Обединетите нации и другите меѓународни тела да се справат со „систематската, насочена сексуална злоупотреба“ ...
сите 12 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде сончево со мала локална облачност која кон крајот на денот ќе се зголемува. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Минималната ...
сите 174 | | | веќе видена

Не може да има законски измени и решенија заради одредени случаи. Работата на законите не се заснова на поединечни случаи. Законите се општи правила што треба ...
сите 132 | | | веќе видена

Скопскиот Конзерваторски центар го поништи контроверзното позитивно мислење издадено за висококатницата кај поликлиника „Букурешт“ врз основа на кое потоа ...
сите 89 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден го нарече рускиот претседател Владимир Путин „луд кучкин син“ во синоќешниот говор на собирање средства за неговата ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Кулушевски на „Етихад“ го шокираше Манчестер сити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: