Еден тешко повреден во сообраќајка меѓу автомобил и мотоцикл

4 копии

Четири лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случила вчера на скопската обиколница, кај с.Визбегово. Според информациите, несреќата се случила помеѓу ...
| | веќе видена | слични

Четири лица се повредени од кои еден потешко, во сообраќајна несреќа која се случила вчера на скопската обиколница. „На 10.12.2023 во 17.30 часот во СВР Скопје ...
| | веќе видена | слични
3 копии

 Несреќата се случила на крстосницата од бул.„Борис Трајковски“ и ул.„Народни Херои“ помеѓу три возила: патничко моторно возило „Мерцедес“ со италијански ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

НГИ „Коалиција на Египќани“ на претстојните претседателски избори, ќе ја поддржи кандидатката за претседател на Македонија, проф. д-р Гордана Силјановска ...
сите 646 | | | веќе видена

Меѓународна потерница за главниот бос на криминалната група „Дуќанџик“, Шеваљ Муареми е објавена на сајтот на Министерството за внатрешни работи (МВР), како и ...
сите 104 | | | веќе видена

Украинскиот премиер Денис Шмигал денеска ги повика западните земји да му префрлат на Киев 300 милијарди евра руски средства кои се замрзнати во странство, ...
сите 256 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Панче Тошковски, на владина седница ќе предложи да се најде решение за над 100.000 граѓани кои имаат право на глас, но немаат ...
сите 123 | | | веќе видена

Кривична пријава, дисциплинска постапка и времено отстранување од работа за полициски службеник – обезбедување на заменик министер кој минатата година, ...
сите 217 | | | веќе видена

Серијата брзи руски напредувања ја доведоа во прашање новата одбранбена линија на Украина воспоставена по нивното повлекување од клучниот град Авдиивка и ги ...
сите 77 | | | веќе видена

Техничкиот министер за внатрешни работи Панче Тошковски денеска информира дека в среда ќе се отвори нов пункт за вадење лични документи што ќе се наоѓа во ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еден тешко повреден во сообраќајка меѓу автомобил и мотоцикл

Од:
До кого (е-маил):
Порака: