Секс звуци го нарушија извлекувањето за Европското првенство во фудбал


Извлекување на групите за Европското првенство во фудбал стана најновиот настан нарушен од „секс звуци“ откако порнографски звуци се слушаа додека учесниците ...
| | веќе видена | слични

Александер Чеферин може да остане на чело на УЕФА најмногу до 2027 година, но Словенецот сега решил да промовира промена на статутот на федерацијата, со која ...
| | веќе видена | слични

Eвропската куќа на фудбалот (УЕФА) отвори постапка за скандалот кој ја одбележа ждрепката за Европското првенство кое наредното лето ќе се игра во Германија. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најдобрата македонска фудбалска репрезентација останува во лигата „Ц“ и ќе биде во третиот шешир заедно со Словачка, Северна Ирска и Кипар во пресрет ждрепката ...
| | веќе видена | слични

Македонската фудбалска репрезентација се најде во третиот шешир од Лига Ц за ждрепката од новото издание на Лигата на нации која ќе биде извршена на 8. ...
| | веќе видена | слични

Maкедонската фудбалска репрезентација за новата сезона во Лигата на Нации останува во лигата „Ц“ во третиот шешир заедно со Словачка, Северна Ирска и Кипар. ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секс звуци го нарушија извлекувањето за Европското првенство во фудбал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: