(Видео) Сара Јо воодушевува со секси изглед во новиот спот: долги нозе и опасно добро тело


Поп ѕвездата Сара Јо го објави новиот спот и сингл од нејзиниот деби албум „Без контрола“, наречен „Така одам“. Песната е една од омилените на нејзините фанови ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По дваесет и пет години победничката песна на Макфест 1998 година „Магија”, доби нов модерен поп звук кој веруваме дека силно ќе допре до публиката и песната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

25 години по победата на Макфест, Јован Јованов ја преработи познатата песна „Магија“, која сега доби нов модерен призвук и веруваме дека ќе продолжи да живее ...
| | веќе видена | слични

 Откако Јован Јованов и групата „Магија“ победија на Макфест 1998 со истоимената песна „Магија“, тој сега ја преработи заедно со еден од најпопуларните млади ...
| | веќе видена | слични

Дарко Андонов a.k.a. ДААН, го објави видео-спотот за песната „Со кого заспиваш“. Автор на музиката и текстот е Кире Јакимов, а аранжманот е на Андонов. „Во ...
| | веќе видена | слични

Дуа Липа потврди дека се забавувала со Ромен, бившиот на Рита Ора, уште во март кога беа фотографирани како одат дома заедно од ревијата на Сен Лоран на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 525 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 334 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 312 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 198 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Полициски службеници денеска лишиле од слобода малолетно лице на возраст од шеснаесет години, откако тоа физички ги нападнало. Според информациите од Секторот ...
сите 283 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 91 | | | веќе видена

Украина би можела да се соочи со „катастрофален недостиг на муниција и противвоздушна одбрана“ до пролет, што би можело да го промени бранот на војната, според ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Сара Јо воодушевува со секси изглед во новиот спот: долги нозе и опасно добро тело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: