Доли Партон верува дека флертувањето со други мажи е здраво за бракот: „Не сме љубоморни и никогаш не сме се изневериле сексуално“

Пејачката Доли Партон има зачинет отворен брак со сопругот Карл Томас Дин (56). Таа имала само 18 години кога го запознала 21-годишниот Карл, а парот набрзо се ...
| | веќе видена | слични

 Детали понеделник, 11 декември 2023 „Зад себе оставам година која ми беше многу тешка, но истовремено и година која ми помогна да донесам многу важна одлука ...
| | веќе видена | слични

Парис Хилтон оваа година доби две деца преку сурогат мајка. На почетокот на годината го доби синот Феникс, а неодамна и ќерката Лондон. Таа сега откри зошто ...
| | веќе видена | слични

Актерката Шенон Доерти (52) во премиерната епизода од својот поткаст „Да бидеме јасни“, открила како дознала дека тогашниот сопруг ја изневерувал додека се ...
| | веќе видена | слични

 Јас се сменив! Јас се сменив кога сфатив дека ќе бидам мајка. Се сменив кога на првото ехо го слушнав чукањето на срцето на животот кој растеше во мене. ...
| | веќе видена | слични

Актерот Чарли Шин отсекогаш бил познат како „лошо момче“ кој имал проблеми со дрогата и алкохолот, поради што често страдаше неговиот деловен и приватен живот. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

социјалните мрежи се појави видео на кое богатата наследничка Парис Хилтон признава дека не знае да менува пелени бидејќи никогаш досега не го правела тоа, ...
| | веќе видена | слични

Шенен Доерти (52) тврди дека открила дека нејзиниот сопруг има афера непосредно пред да ѝ биде закажана операција за тумор на мозокот. Во премиерната епизода ...
| | веќе видена | слични

Скандалот во шпанскиот суд не стивнува по објавувањето на книгата „Letizia y Yo“ во која се изнесуваат тврдењата на поранешниот зет на кралицата Летиција Хаиме ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 07 декември 2023 „Не можев да одам на операција со него покрај мене. Се чувствував изневерено“ – Шенон Доерти раскажа како нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 439 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 346 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 312 | | | веќе видена

Тешко носам одлуки, но стојам зад нив. Состојбата во која се наоѓа земјава бара од нас да не седиме како во ложа и да коментираме, туку да сториме нешто. Еден ...
сите 181 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 198 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 133 | | | веќе видена

Полициски службеници денеска лишиле од слобода малолетно лице на возраст од шеснаесет години, откако тоа физички ги нападнало. Според информациите од Секторот ...
сите 283 | | | веќе видена

Ќе ја градиме партијата во демократски дух, нема да се водиме од тоа кој на која позиција ќе биде, ниту пак кој ќе биде пратеник, вели во изјава за А1он ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доли Партон верува дека флертувањето со други мажи е здраво за бракот: „Не сме љубоморни и никогаш не сме се изневериле сексуално“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: